Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka

Maironiuose – jauki prieššventinė popietė

Laiko tėkmė nenumaldomai vėl priartina mus prie didžiausios ir gražiausios metų šventės – šv. Kalėdų. Tai laikas, kai norisi būti geresniais ir gerumu dalintis su kitais.

Šiame greitai besikeičiančiame pasaulyje pamirštama daug svarbių dalykų. Jau beveik neberašome laiškų, nedovanojame savo sukurtų dovanų. Tad Maironių biblioteka, kartu su kaimo bendruomenės atstovėmis ir Kelmės KC Maironių skyriaus meno vadove L. Stoniene, gruodžio 9 dieną Maironių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinukus ir jų mokytojus pakvietė į šventinę popietę „Kalėdų belaukiant“.

Bibliotekoje vykusius kūrybinius-edukacinius užsiėmimus vedė V. Gedvygienė. Jų metu mažieji popietės dalyviai mokėsi pasigaminti kalėdinį atviruką. Juk taip malonu artimiesiems padovanoti dalelę savo kūrybos, atliktos iš visos širdies ir atspindinčios tikrąją Kalėdų dvasią. Kūrybiniame procese vaikams talkino nykštukai: bibliotekininkė B. Paliulienė, mokytojos J. Gečienė, R. Bernotienė ir bendruomenės atstovė E. Žilinskienė. Kartu kuriant praleistas laikas popietės dalyviams suteikė daug gerų emocijų.

Visus maloniai nustebino į šventę atvykęs ir kalėdinę eglutę kartu su visais įžiebęs Kalėdų Senelis.
Atsisveikindami popietės dalyviai artėjančių švenčių proga vieni kitiems linkėjo Kalėdų šilumos, džiaugsmo, mažų ir didelių svajonių išsipildymo.

Maironių bibliotekos bibliotekininkė Birutė Paliulienė