Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka

Žalpiuose kalbėta apie sveikos gyvensenos naudą

Žalpiuose kalbėta apie sveikos gyvensenos naudą

Jau daugelį metų vasaris skelbiamas Sveikatingumo mėnesiu, kurio metu ypatingas dėmesys skiriamas visuomenės informavimui apie sveikos gyvensenos svarbą ir naudą. Pasiklausyti Kelmės visuomenės sveikatos biuro specialistės Audronės Palubinskienės minčių šia tema žalpiškiai galėjo vasario 23 d. popietėje ,,Sveikata. Jos nupirkti negalime“, kuri vyko Žalpių bibliotekoje.

Viešnia popietės dalyviams pasakojo apie šiuolaikinio žmogaus mitybą, apie tai, kokia įvairi, saikinga ir subalansuota ji turi būti. Tuo pačiu priminė apsisaugojimo nuo gripo bei užkrečiamų ligų būdus, suteikė daug naudingų ir vertingų  patarimų.

Baigiantis susitikimui, jo dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias apie sveikatą atsakydami į popietės organizatorių pateiktus klausimus, kurių teisingumą įvertino sveikatos specialistė A. Palubinskienė, žalpiškiams dar įteikusi ir įvairių su popietės tema susijusių informacinio pobūdžio leidinių. Susirinkusieji išsiskirstė suprasdami, kad, kaip teigė Bodas Ververis, sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanoti sau pačiam.

Alina Žalandauskienė, Žalpių bibliotekos bibliotekininkė