Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka

Jauna gimnazistė pristatė savo darbus

Jauna gimnazistė pristatė savo darbus

Šių metų spalio 12 d. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos moksleivė Kamilė Indrelytė pristatė savo darbus, įkvėptus skaitymo. Pieštuku atliktų darbų paroda „Skaitau ir piešiu“ papuošė Užvenčio biblioteką.

Pristatymo metu Kamilė paatviravo, kad laisvalaikiu daug skaito, o kartais dar prisėda ir prie piešimo darbų, kuriuose stengiasi atkurti skaitytus herojus, kartais – sukurti ir naują. Juk perskaičius knygą dažnai kyla įvairiausių minčių. Būna, kad norisi sukurti personažą, išskirtinį ir savitą, kuris tarsi atgytų, būtų mielas ir suteiktų motyvacijos tobulinti piešimo techniką. K. Indrelytė prisipažino, kad labiausiai mėgsta piešti žmones, jų portretus, kuriuose daug dėmesio skiria jų aprangos detalėms ir jausmams veide išryškinti. Bet kartais ji išbando ir kitokius piešimo būdus. Tai padeda suvokti, kur jaunajai piešimo mėgėjai dar reikia pasistengti. Pasak Kamilės, piešime ji mėgstanti eksperimentuoti su „šešėlių pasauliu“, todėl visi jos piešiniai yra nespalvoti, piešti tik paprastu pieštuku.  

Savo pomėgiu piešti ir tuo, kas iš to išeina, Kamilė ne pirmą kartą dalinasi su Užvenčio bibliotekos lankytojais. Čia jau buvo surengtos piešinių parodos „Pieštuko akimirkos“ ir „Portretai“. Jaunoji piešimo mėgėja patikino, kad ši paroda taip pat ne paskutinė.

Maloniai kviečiame užsukti į Užvenčio biblioteką ir aplankyti K. Indrelytės piešinių parodą!

Regina Karpienė, Užvenčio biblioteka