Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka

Pašilėnuose pasidalinta Kalėdų laukimo ir dovanojimo džiaugsmu

Pašilėnuose pasidalinta Kalėdų laukimo ir dovanojimo džiaugsmu

Gruodžio mėnuo – išskirtinis metuose, kai įvertinami nuveikti darbai, planuojami nauji, džiaugsmingai laukiama didžiųjų metų švenčių tikintis, kad jų metu sukurta gera nuotaika telks visus geriems ir gražiems darbams. Nuotaikingai 2017-ieji buvo palydėti ir Pašilėnuose, kur Pašilėnų bibliotekos, Pašilėnų universalaus daugiafunkcio centro darbuotojai pakvietė mažus ir didelius į ne vieną gražų susibūrimą.

Gruodžio 8 d. pašilėnškiai buvo pakviesti į kūrybinius užsiėmimus „Kalėdinio stalo puošmena“. Jų metu dekupažo technika buvo puošiamos žvakės, vazonėliai, kitos jaukios stalo puošmenos.

Gruodžio 13 d. popietėje „Dovanojimo džiaugsmas“ bibliotekos lankytojams buvo pristatytos akcijos „Knygų Kalėdos“ metu dovanotos knygos. Bibliotekos darbuotoja D. Valienė už dovanas dėkojo Linui ir Jūratei Mačerniams, Kristinai Andrulienei, Eglei Mačerniūtei Gailei, nepraleido progos priminti apie skaitymo teikiamą džiaugsmą bei paragino ir ateinančiais metais draugauti su knyga. Popietėje buvo sulaukta ir Kalėdų Senelio, kuris už padeklamuotus eilėraščius, pristatytas perskaitytas knygutes apie Kalėdas buvo apdalinti dovanomis – knygų skirtukais.

Gruodžio 15 d. pašilėniškiai vėl susibūrė. Edukacinės popietės „Papuoškim Kalėdų eglutę“ metu jie sukūrė įvairiausių kalėdinių žaislų ir kitų papuošimų, kuriais padabino Pašilėnų UDC žaliaskarę.

Valandėlė „Kūčių nakties stebuklai“, įvykusi gruodžio 20 d., buvo skirta kalėdinių pasakų mėgėjams. Jiems buvo pristatytos naujausios knygos apie Kūčių, Kalėdų, Naujųjų metų laukimo papročius, stebuklus. O gruodžio 22 d. popietėje „Susitikimas su Kalėdų seneliu“ mažieji Pašilėnų bibliotekos, Pašilėnų UDC lankytojai ir kiti mažieji pašilėniškiai turėjo galimybę susitikti ir su pačiu Kalėdų seneliu.

Kalėdinį šurmulį Pašilėnuose užbaigė gruodžio 29 d. įvykusi vakaronė „Linksmame draugų būry“, subūrusi pašilėniškių bendruomenę pažiūrėti šventiško meno mėgėjų koncerto, pasidžiaugti buvimu kartu, pasisemti geros nuotaikos ir energijos ateinantiems metams. 

Dalia Valienė, Pašilėnų biblioteka