Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka

Šiaulių knygų mugėje – bibliotekos edukacinės veiklos

Edukacijos

Lapkričio 17 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje įvyko jau trečioji Šiaulių knygų mugė, kurios globėjas yra miesto meras Artūras Visockas, o projektą finansavo Šiaulių miesto savivaldybė.

Knygų mugėje dalyvavo 23 leidyklos, vyko 22 kultūriniai renginiai, naujas knygas pristatė Arvydas Juozaitis, Liutauras Degėsis, Mindaugas Jonas Urbonas, kelmiškiai kūrėjai Ona Jautakė ir Andrius Seselskas, įvyko susitikimai su rašytoja Kristina Gudonyte, slam poezijos kūrėju Marijumi Povilu Eliju Martynenko, o tarp 16-os įvairiausių visai šeimai skirtų edukacinių užsiėmimų, pristatytos ir Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešosios bibliotekos edukacijos. „Birių spalvų ir krebždesio laboratorijoje“ mažieji mugės lankytojai „piešė“ spalvotu smėliu, specialiais įrankiais braižė paveikslėlius, vyresnieji dalyvavo nano robotų lenktynėse, kur nugalėtojai laimėdavo saldų prizą, išbandė RC modelio simuliatoriaus ir mini drono galimybes.

Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka savo edukacines veiklas pristatė jau antroje Šiaulių knygų mugėje.

Nijolė Kančauskienė, Kelmės biblioteka