Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka

Vaikų rytmetys Maironiuose

Vaikų rytmetys Maironiuose

Saulutei vis skaisčiau šviečiant, o paskutiniam pavasario mėnesiui skubant atostogų link, gegužės 24 d. bibliotekininkė B. Paliulienė pakvietė Maironių pagrindinės mokyklos priešmokyklinės grupės vaikus ir jų auklėtojas E. Brazaitę ir A. Aleksandravičienę į rytmetį „Pasitinkam vasarėlę“.

Mažieji renginio dalyviai bibliotekoje apžiūrėjo piešinių parodą „Mano svajonių vasara“. Piešiniuose savo svajones ir gamtos spalvas perteikė Maironių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai. Renginio metu buvo skaitomi J. Ulinskienės eilėraštukai apie vasarą, kalbėta apie jos teikiamus malonumus ir spalvų įvairovę gamtoje. Bibliotekos kiemelyje vaikai piešė vasaros simbolius: gėles, saulę, upelį ir kt. Bibliotekininkė vaikams buvo paruošusi daugybę įvairiausių žaidimų. Reikėjo įminti mįsles, pamėgdžioti paukščių balsus, išvardinti gėlių ir medžių pavadinimus, o smagiausios vaikams buvo sportinės užduotys su kamuoliu ir balionais.

Visi rytmečio dalyviai apdovanoti prizais. Atsisveikindama bibliotekininkė palinkėjo vaikams gerų atostogų, pakvietė ir vasarą lankytis bibliotekoje, draugauti su knygelėmis.

Maironių bibliotekos bibliotekininkė Birutė Paliulienė