Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka

Žolelių galia muilo gabalėlyje

Žolelių galia muilo gabalėlyje

Birželio 21 d. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Minupių universaliame daugiafunkciame centre vyko edukaciniai užsiėmimai „Žolelių galia muilo gabalėlyje“, kuriuose dalyvavo Užvenčio ir Pašilėnų bibliotekų jaunieji skaitytojai, atlydėti bibliotekininkių Reginos Karpienės bei Dalios Valienės.

Minupių universalaus daugiafunkcio centro organizatorė ir Minupių bendruomenės pirmininkė Eurika Drungilienė susirinkusiems paprastai ir suprantamai išdėstė muilo gaminimo paslaptis. „Rankų darbo muilas gali būti ne tik kasdienio naudojimo produktas, bet ir puiki dovana ar spalvingas bei kvapnus akcentas, puošiantis jūsų vonios kambarį“, – sakė E. Drungilienė.

Edukacinių užsiėmimų dalyviai muilą gamino patys. Patarti E. Drungilienės, jie pasinaudojo paprastu ir mažiau laiko, kantrybės bei priemonių reikalaujančiu metodu. Laukdami darbo rezultatų, susirinkusieji vaišinosi arbata, žaidė įvairius žaidimus. Didžiausias džiaugsmas buvo pamatyti savo rankų darbo rezultatą – kvapnų, įvairių žolelių galia persismelkusį muilo gabalėlį.

Bibliotekininkės Regina Karpienė ir Dalia Valienė