Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka

Pradžia

Pasiektas naujas Lietuvos rekordas

Įsibėgėjus vasarai Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešąją biblioteką pasiekė agentūros „Factum“ žinia, kad šių metų balandžio 26 d. viename iš bibliotekos 80-mečiui skirtų renginių „Skaitykime kitaip ir kartu“, buvo užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas.

Masiškiausio kūrinio skaitymo rekordo siekti į Kelmės miesto centre esančią Atgimimo aikštę tą dieną susirinko 520 įvairaus amžiaus, pomėgių Kelmės rajono savivaldybės gyventojų. Nepabūgus krapnojančio lietaus, rekordas visiems kartu garsiai skaitant Julijos Žymantienės-Žemaitės kūrinį „Kaip Jonelis raides pažino“, buvo pasiektas.

Nors buvo aišku, kad norint išugdyti gebėjimą skaityti ir suvokti tekstą, reikia kur kas daugiau pastangų ir laiko, į kvietimą prisidėti prie skaitymo rekordo siekimo ypač nuoširdžiai sureagavo daugelio Kelmės rajono savivaldybės ugdymo įstaigų mokytojai, žaismingam, masiškam skaitymui kitaip paruošę net ir pačius mažiausius ar specialiųjų poreikių turinčius vaikus.

Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka dėkoja visiems, ne tik panorusiems tapti rekordo dalimi, bet ir prisidėjusiems prie netradicinio jos veiklos jubiliejaus paminėjimo bei pabandžiusiems prisiminti, koks įdomus ir vienijantis gali būti skaitymo procesas.

Bibliotekos darbuotoja Milda Nekrašė
Masiškiausio kūrinio skaitymas