Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka

Pradžia

Tarptautinė vaikų gynimo diena Griniuose

Tarptautinė vaikų gynimo diena Griniuose

Gegužės 31-osios rytmetį, Pakražančio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo grupes, pradinukus į Grinių kaimo parkelį švęsti Tarptautinės vaikų gynimo dienos pakvietė Atbulainis (Rūta Palubeckienė, Pakražančio kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė) ir Visažinė Raudonskraistė (Edita Laurinavičienė, Grinių bibliotekos bibliotekininkė).

Moksleiviai užsiėmė ir aktyvia sportine veikla, ir lavino savo kūrybinius gebėjimus. Atbulainis pakvietė žygiuoti atbulai, atlikti pratimus bei vaizduotėje užgimusius piešinius perkelti ant asfalto. Atlikus užduotis, Atbulainis specialiu antspaudu pažymėjo kiekvieno vaiko rankas, taip patvirtindamas jų dalyvavimą. Visos pradinukų klasės buvo apdovanotos Atbulainio medaliais. Tuo tarpu vyresnieji, 5-12 klasių moksleiviai, dalyvavo tradicinėje akcijoje „Už galimybę judėti“. Su Pakražančio kultūros centro choreografe Gintare Guželiene jaunimas aktyviai judėjo šokio žingsniu.

Tokiomis veiklomis tiek mažiausieji, tiek vyresnieji moksleiviai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną, kuri primena, kad kiekvienas vaikas turi teisę į laimingą ir pilnavertį gyvenimą.

Edita Laurinavičienė, Grinių biblioteka

Nuotraukos Pakražančio gimnazijos